O mnie

Witaj,

Mam na imię Weronika. Jestem nauczycielką jogi, pasjonatką zdrowego odżywiania i uważnego, prostego życia. Mocno wierzę, że dobre jedzenie powoduje, że czujemy się szczęśliwi- dodaje energii, sprawia, że jesteśmy kreatywni i aktywni, dzięki czemu znacznie poprawia się jakość naszego życia. Poprzez ten blog pomagam „uzdrowić” dietę sprawiając, by jedząc lepiej zapewniać swojemu ciału wszystkie niezbędne składniki. Dodatkowo, przez regularną praktykę jogi, możesz uwolnić się od bólu i sztywności ciała oraz umysłu i do tego też chcę Cię tutaj zachęcić.

Bo joga to dla mnie to, kim jesteś i to, co robisz. To nie ćwiczenia fizyczne, to postawa życiowa. To podróż w kierunku poszukiwania wewnętrznej równowagi, odkrywania tajemnic swojego ciała, ale przede wszystkich tajemnic swojego umysłu. Praktyka, która odbywa się na macie to tak naprawdę praktyka, która odbywa się w środku. Jak trafnie określił to Sri Pattabhi Jois „Joga to praktyka wewnętrzna. Reszta to po prostu cyrk” 🙂

Zapraszam Cię w podróż do swojego wnętrza i mam nadzieję, że ta strona będzie Cię wspierać w świadomym i pięknym procesie odkrywania najlepszej wersji siebie- zewnętrznej i wewnętrznej.

Wyrusz w tą podróż teraz.